Pozycjonowaniem nazywamy takie dziaania reklamowe oraz optymalizuj?ce kod serwisu aby znalaz si? on na jak najwyszej pozycji w wyszukiwarce po wpisaniu szukanego sowa kluczowego.

 

Pozycjonowaniem nazywamy takie działania reklamowe oraz optymalizujące kod serwisu aby znalazł się on na jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce po wpisaniu szukanego sowa kluczowego.

Stworzenie serwisu internetowego oraz jego reklama na innych witrynach jest połową sukcesu. Niewiele osób wie, że 70% odwiedzin strony WWW generują wyszukiwarki internetowe.

Google, WP, Onet, Netspirit są najpopularniejszymi polskimi narzędziami wyszukiwawczymi.

Rejestracja strony w/w serwisach jest podstawą aby nasza strona widniała na liście wyników. Nie gwarantuje jednak, że witryna www znajdzie się w pierwszych dziesięciu adresach. Zwykle nowo indeksowane strony zlokalizowane s? na samym kocu listy dla szukanego sowa.

Niezbędne w wyżej przedstawionej sytuacji jest pozycjonowanie

Fastom.pl specjalizuje si? w analizie kodu strony, zwiększeniu link popularity oraz poprawnej indeksacji serwisu.

Zlecając pozycjonowanie naszej firmie otrzymują Państwo gwarancję, iż strona znajdzie się w pierwszych dziesięciu wynikach dla szukanego sowa.

Ponieważ pozycjonowanie jest czynnością bardzo czasochłonną na efekt końcowy należy poczeka? minimum 20 dni jednakże zwiększający się wynik odwiedzin serwisu będzie widoczny już w chwili wprowadzenia niezbędnych zmian w kodzie.

Fastom wspomaga serwisy internetowe chcące zaistnieć w gąszczu podobnych tematycznie stron.

Procedura pozycjonowania:

1. Optymalizacja kodu

Podwyższenie pagerank (linkpopularity)

 

3. Zatwierdzenie strony w wyszukiwarkach i katalogach.

Wycena usługi bazuje na pojedynczym sowie kluczowym. Co oznacza, że posiadając np. stronę o tematyce modelarskiej, koszt pozycjonowania liczony jest od wybranej ilości słów np. model, modele, modelarstwo.

 

Obsługę kont umożliwia:


W  niemieckiej serwerowni:

O FIRMIE  |  HOSTING  |  USŁUGI  |  POMOC  |  KONTAKT
CertaIT Andrzej Nawrot, Przyłęk 103/1, 64-300 Nowy Tomyśl
Copyright © Fastom.pl & CertaIT 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.